Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В църквата шеф на охранителна фирма се молил на Бога: - Помогни, Боже, борчетата да са здрави, пари да носят, помогни и тоя ТИР с бензин да мине границата, и ни пази от пандиза. За момент дочул в другия ъгъл пенсионер да нарежда: - Боже, моля ти се нека ми стигне пенсията и този месец за хляб, и за мляко, и да мога и тока да платя... Веднага борецът притичал при стареца и ядосано му казал: - На ти сто марки и стига си занимавал Господа с глупости!
Професионални 5,770 прегледа
Следващ →

Още вицове

Докато чаках на опашката за "Subway" пред мен имаше уникална мадама, но разбрах, че не е за мен когато си поръча "един 30 сантиметров, черен". - Гвоздеят на авиошоуто било да нарекат ББ кулминацията! - Не, това направо е било еякулацията на шоуто! - Имате ли 6-процентна кислородна вода? - пита блондинка в аптеката. - Имаме само 3-процентна. - Дайте ми тогава два флакона. Не се опитвай винаги да доказваш на някого собственото си мнение. Понякога е безмислено - той просто не може да мисли като теб. По време на сухия режим мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа, по едно време, водата се нагряла много и отива до кладенеца за студена. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: - Е, сядай и пиши обяснения! - И какво да пиша? - Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човекът, пише и предава листа. - К`во си написал бе, идиот такъв? - Както си беше, така и го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".