Дъщеря моли баща си за Коледа да й подари от новите кукули, които могат да бъдат с шапчица и без шапчица. Те били много скъпи обаче. Като дошло времето за подаръците бащата казал на дъщеря си:
- Дъще, куклите са много скъпи, затова като ти се играе ще си играеш с ПИШКАТА ми.,Виж може да бъде с шапчица и без шапчица(Обелва си го за без шапцица).
-Добре тате.
На другата сутрин бащата се събужда в болницата целия в бинтове. Пита какво е станало. Дъщерята тръгва да отговаря:
-Ми, тате, докато спеше аз почнах да си играя с куклата и я правих с шапчица, без шапчица и тя ма НАПЛЮ, аз я НАБИХ.
Две госпожици играят голф. Едната удря топката и с ужас вижда, как тя лети към една група мъже, играещи наблизо. Един от тях извиква, мушва си ръцете между краката, пада на земята и започва да се търкаля. Госпожицата притичва до него:
- Моля да ме извините, аз без да искам...
- Нищо, нищо, сега ще ми мине.
- Дайте, да ви помогна!
- Няма нужда, всичко е наред, ооо!
- Аз съм доктор, мога да ви помогна! Девойката хваща мъжа за врата, разкопчава му колана, мушва си ръката в панталона му и започва да му масажира топките.
- Е, как е, по-добре ли сте сега?
- Ооо, да, наистина е много приятно, само дето палецът все още ме боли!