Отиват полицаи в къщата на един наркомн. Чукат на вратата:
- Кои е?
- От полицията сме.
- За ко сте тука.
- Да си поговорим.
- С мене ли?
- Да.
- Колко сте.
- Двама.
- Ми говорете си двамата е.
- Скъпи,имам един много малък недостатък - не умея да пестя пари! - съобщава на съпруга си млада жена.
- Нищо, мила, ще се научиш. Аз пък още не знам как да ги печеля…