Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Показах се от най-добрата си страна. Всички тактично се извърнаха.
Бисери 2,915 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бал във висшето общество. Наташа Ростова и поручик Ржевски танцуват мълчаливо. Наташа Ростова: - Поручик, за какво си мислите сега? - За същото, за което и Вие, мадам. - Ах поручик, ама какво пошло подсъзнание имате! Попитали едно борче как е натрупал такова богатство. Той отговорил: - Ами - труп, труп и така... Мъж споделя с приятел: - Вчера щателно изучих родословното дърво на моя Златен ретривър за последните 300 години. най- хубавото е, че той не може да чете, иначе щеше да се наложи всяка сутрин да му да му нося в-к "Таймс", кафето и домашните чехли до колибката... Един борец си гледа телевизия, но се почуква на вратата. - Кой еееее? - пита той ядосан - Аз съм - Jan-Klod Van Dam! - Да се махате от тук, че като излиаза и четиримата ще ви пребия!- казал бореца. Срещнали се двама приятели бизнесмени: - Какво става, как е? - Решил съм да намеря работа на моя син, сам да се оправя вече. - Нямаш проблеми, пращаш го при мене, получава служебен апартамент, служебна кола, почва с 1000 лева заплата - Да, ама аз исках да започне от нулата - да ходи с градския транспорт на работа, д...а получава 150 лева на месец... - О, не знам как ще стане, хората учат по пет години за такава работа!