Двама рибари седят един до друг на язовира. Единият хвърля и вади непрекъснато риба, а другият само си седи.
- Абе, ти с к`во ловиш? - пита вторият.
- С глисти.
След известно време се заговорили и за други неща и първият споделил:
- Тази седмица се ожених.
- Как така бе!
- Е ми на, ожених се.
- Поне хубава ли е?
- Абе, не е много хубава.
- Умна ли е?
- Не е умна.
- Как е в леглото?
- Ох! Много е зле.
- Тогава, защо си се оженил за нея?
- Как защо? Виж какви глисти има само!
Вчера в едно заведение видях една мацка. Отидох при нея, поговорих, запознахме се, танцувахме, пихме, пихме още...Будя се вкъщи, какво е ставало не помня. На ръката ми с маркер е написан телефонен номер. Е, мисля си аз, вечерта е била успешна. Звъня с моя най-сексапилен глас "Здравей, писанке!" не ми отговаря писанката, а оператор от службата за лица, преживели сексуално насилие.