Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вчера в едно заведение видях една мацка. Отидох при нея, поговорих, запознахме се, танцувахме, пихме, пихме още...Будя се вкъщи, какво е ставало не помня. На ръката ми с маркер е написан телефонен номер. Е, мисля си аз, вечерта е била успешна. Звъня с моя най-сексапилен глас "Здравей, писанке!" не ми отговаря писанката, а оператор от службата за лица, преживели сексуално насилие.
Бисери 3,151 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво е по-добре? Да имаш къс и дебел, или дълъг и тънък? По-добре да е дълъг и тънък. Сгъваш го на две, става къс и дебел и се празниш навън. Между админи в ..(не им казвам фирмата) 1(Жоро:-): С махмурлик по-добре да не се работи.. 2(Тони): ?? 1: Колежка от маркетинга помоли да се смени превключването на кирилицата от alt+shift на ctrl+shift 1: извадих с отвертка alt-а и ctrl-а и им смених местата - Защо те наричат човека-паяк? — Веднъж не видях една муха в бирата ми… Ако те изпитам още веднъж, в дневника няма да има място за новата ти двойка, затова стига си го бил ами седни и пиши - Деца, кой е най-известният човек в света? Който отговори правилно, ще получи за награда цветна химикалка. От последния чин се надига момче и казва: - Най-известният човек в света е Ленин. - Правилно, юнак. Химикалката е твоя. Момчето се връща обратно към чина си и си мърмори под носа: - Извинявай, Винету, но бизнеса си е бизнес.