Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Въпрос към Радио Ереван: - Какво представлява бракът? Отговорът на радиото: - Официално пускане на момичето в експлоатация.
Радио Ереван 4,206 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия спира пиян шофьор. Катаджията (К): Ела тук да духнеш на апаратчето... Пиян си! Ще ти пиша акт. Шофьорът (Ш): Ама моля ви се, господин полицай! Не ми пишете акт. К: Добре. Ще ти задам една гатанка и ако ми отговориш-няма да ти пиша акт... В тъмното по магистралата - две светлини. Що е то? Ш: Кола. К: Кола, ама БМВ ли е..? Фолксваген ли е..? Има ли аптечка, няма ли? Ш: ...Моля ви се! Не ми пишете акт. Палестинец завършил право в САЩ. Отишъл да търси работа в еврейска адвокатска кантора и казал: - Вие толкова злини сте ни причинили и сте ни толкова задължени, че сега тук в царството на демокрацията ще ми осигурите добра и престижна работа. Ето, аз съм дипломиран юрист, не можете да ми откажете. Попитали го дали не се шегува. Той казал, че ни най-малко и е съвсем сериозен. Показали му разкошен кабинет с две секретарки, обещали му начална заплата от 25 хил. долара, показали му едно ферари, което щяло да е за него, дълга лимузина за бизнес срещи и накрая го завели на покрива, където стоял хеликоптерът, който палестинецът да ползва, когато има много бърза работа. Просълзен палестинецът попитал: - Ама наистина ли, това е прекрасно! Да не се шегувате? - Ти пръв започна... Разговарят си двама мъже: - Знаете ли какво мисля за брака? - А женен ли сте? - Да. - Тогава знам... Един приятел разказва на друг за отпуската си: - Представи си, качвам се на нощния влак във Варна, а в купето аз и една разкошна блондинка. И никой друг! С нея пийнахме... - И? - Какво и? Съблича се тя - жестоко тяло! Такива крака, цици! А какво правихме само... И после изведнъж започна да плаче. Разправя, аз съм такава мръсница, имам си такъв готин мъж, толкова ме обича, толкова ми е верен, а аз да взема така да направя, никога няма да си простя... Така се разкая, че даже и аз се раплаках. - А после? - Какво после? Чак до София, плачеме, чукаме се, плачеме, чукаме се, плачеме, чукаме се... Обичам разнообразието в леглото - всяка нощ спя с различна пижама...