Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Асан с балдъзка си замръкнали в чуждо село и тръгнали да се прибират през гората с каруцата. Балдъзката претрепервала от време на време... - К’о ма? Дан ти е студено? - запитал Асан. - Не, страх ме е... - От к’о ма? - Дан ма наебеш... - ...тпррруууу стой.... таман ме подсети...
Семейни 2,221 прегледа
Следващ →

Още вицове

След дискотека Марийка харесала Иванчо и го води вкъщи. Тяхните отсъствали от града. Влизат в коридора и Марийка направо в банята: - Аз ще се приготвя и идвам! Иванчо в този момент му се присрало ужасно. Няма къде, тоалетната и банята били общи! Зор ужасен!! Отваря вратата на хола, а на дивана лежи едно огромно куче. Изсрал се на средата на хола и си мисли: "Като дойде Марийка, ще помисли, че кучето се е изсрало..." Седнал в кухнята и чака. Излиза Марийка и го пита: - Що не отиде в хола? - Ами аз отворих вратата, там има едно голямо куче на дивана, а мен ме е много страх от тях! - Милият ми глупчо сладък. То е плюшено, ама нали изглежда като истинско... - Вкъщи всичко решава баща ни. А кой е баща ни - решава майка ни. - Нещо ми влезна в компютъра, мисля, че е вирус. - Какъв по-точно? - От тия дето ги пращат троянците! Моят съсед много пие...Вчера ми звъня на вратата да пита дали в целия блок няма или само при него е свършила ракията... - Вчера видях на пазара мъжа ти, но той не ме забеляза. - Да, каза ми вече той.