Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Попитали радио Ереван: - В какви чинии се сипва таратора? - В празни! - отговорило радиото.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
Националния отбор по футбол започна да отработва на тренировки начален удар от централното поле....понеже това стандартно положение все по-често ни се случва.
Спортни
03.10.2017
3,409 прегледа
Следващ →
Още вицове
Питат наркоман: - Какво толкова ви харесва да взимате наркотици!? - Не че ми харесва, прости ми харесва как миришат!!
Късна пролет, горещо е. Седи си Иванчо на терасата и си пише домашните. По едно време отдолу минава Марийка, Иванчо й погледнал право в деколтето... не се стърпял, прибрал се в стаята и си бил една злобна чекия. Обаче малко след като се върнал към домашните, Марийка пак минала отдолу. Видял й Иванчо в деколтето, пак го хванало и той се прибрал и пак го излъскал. И тъкмо се върнал на балкона, гледа - Марийка пак минава. Иванчо се провикнал: - Мамка ти, ненаситница!
Един студент много обичал да измисля вицове за милиционери. След няколко предупреждения го прибрали на топло.Седи си нашият зад решетките, и изведнъж се сеща за нов виц, а няма на кого да го разкаже.Вика надзирателя: - Виж, копеле, току-що се сетих за един много готин виц за милиционери, ела да ти го разкажа! - К`во ше ми разказваш ти бе! Аз нали съм милиционер! - Абе ти слушай, аз ще ти го кажа два пъти…
Събра ли се най-бавните и си направили съзтезание по гонене на охлюви, кой от тях ще е най-бързия. Първият хванал три охлюва, вторият хванал един охлюв, а третия нито едни. Попитали първият, ти защо хвана и той отвърнал: - Ами тези бяха достатъчно бавни и затова успях да ги хвана! Попитали и втория, ти защо хвана само един охлюв и той отвърнал: - Само един ми се даде другите не искаха! Най-накрая дошъл ред и на последния и него попитали, а той отвърнал: - Ами аз докато се наведа и докато се протегна и охлюва хоп се смугна и избяга зад храстите!
Девойка казва на гледачката: - След като виждате в картите красив и богат брюнет, защо не ми кажете и телефона му?