Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Изнасят се на бегом депутатите от НДСВ. Двама си говорят: - Какво става? Защо пак бягаме? - Мани, мани..Искат да гласуват остaката на Герджиков! - Има ли смисъл всеки път да бягаме от залата, като сме на зор...Виж какво стана с Булгартабак! - Не знам бе човек, такива са ни инструкциите! ( инструкциите не помогнаха на НДСВ :-)
Политически 3,158 прегледа
Следващ →

Още вицове

Петат радио Ереван: -По какво си приличат Нова година и сексът? -И двете ги очакваш с нетърпение, и двете минават бързо и при двете след това ти се спи много.. Малкото неандарталче се прибира в пещерата разплакано. Майка му казва: - Сине, може да имаш 2 по неандарталски, но как може да имаш и 2 по родинознание, като учебникът е само от една страница? Прибира се мъж и заварва жена си в леглото с непознат мъж. Мъжът бесен крещи: - Само за малко да ме няма и ти си в леглото с първия срещнат! - Това не е първия срещнат, първия срещнат - отказа. Основна задача на партията на власт - да не позволява богатите да станат бедни и да помага на бедните да стават богати. Влиза шефът в главния офис. Петък, по средата на работния ден, всички искат да си ходят по-рано заради идващите празници. Шефът казва: - Който иска да си тръгне по-рано, да дойде при мен за една свирка и може да си ходи. Офисът е в шок, но след малко първа отива секретарката. После шефката на PR-отдела, след нея и готината мацка от маркетинга, а последен нежният служител на PR-отдела. Шефът излиза от кабинета си поуморен, но доволен казва: - Е, всички свирки си тръгнаха, може да даваме премиите...