Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Изнасят се на бегом депутатите от НДСВ. Двама си говорят: - Какво става? Защо пак бягаме? - Мани, мани..Искат да гласуват остaката на Герджиков! - Има ли смисъл всеки път да бягаме от залата, като сме на зор...Виж какво стана с Булгартабак! - Не знам бе човек, такива са ни инструкциите! ( инструкциите не помогнаха на НДСВ :-)
Политически 3,159 прегледа
Следващ →

Още вицове