Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една студентка от МЕИ стояла пред ректората и ревяла. Минал един студент и я попитал: - Защо плачете колежке? Да не би да нямате протоколи? - НЕЕЕ! - А да не би да са ви скъсали по Електротехника? - Нееее! - А да не би ва ди трябва чертеж нещо? - НЕ БЕЕЕ!!! - Е ЗА КЪВ ХУЙ РЕВЕШ ТОГАВА??? - ЕМИ ЗА К’ЕВТО И ДА Е!!!
Студентски 3,225 прегледа
Следващ →

Още вицове

Треньор по футбол говори на възпитаниците си: - От днес спирам да ви чета теория. - Защо бре, тренер? - Защото прекалено дълго мислите пред вратата! Песимистът вижда само тунел. Оптимистът вижда светлината в края на тунела. Реалистът вижда тунела, светлината и приближаващия влак. А машинистът вижда трима идиоти, седящи на релсите... Срещат се двама понаквасени на улицата и провеждат следния диалог: - Иззвинете, мо-оже ли да мина между в-вас двамата? - Мо-оже, ама един по е-един! - Колко струва тази риба? - 3 лева. - Скъпа е за мен. - Лев и петдесет! - Много е. - Лев! - Не мога да ги платя. - Осемдесет стотинки! - Ама откъде толкова пари бе, човек? - Е, тогава ви я подарявам. - Благодаря, опаковайте ми две! Милиционер успокоява изгубилия се Иванчо: - Не плачи, сега ще обявим по радиото твоето име и ще дойдат мама и тате и ще те приберат вкъщи. - Ако искате те да чуят, трябва да съобщите по Би-Би-Си.