Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На грузинска сватба кумът вдига тост: - Ще ви разкажа една приказка... Имало едно време една далечна страна. В нея имали такъв обичай - колкото по-дълга била оная работа на мъжа, толкова по-къси ръкави носел той. Всъщност... това е дълга приказка и няма да ви я разказвам сега, а ще произнеса следния тост: Да пием за мъжете по потници!
Разни 1,959 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама луди се катерат по едно дърво и по едно време единият започва да крещи изтерично: - А-а-а-а, помощ, помощ, влезна ми нещо в окото’!!! А другият му отговаря спокойно: - Е и, аз к’во да направя??? - Еми виж к’во е че аз не мога!!! В училище децата пишат съченение на тема:"Какво бих си поискал от Дядо Коледа?" Иванчо: - Скъпи Дядо Коледа! Направи така, че повече да не ни карат да пишем тези глупави съчинения! Oтива Зоро при любовницата си и казва на коня си: - Ти ще седиш тука и ще чакаш! Като се прибере мъжа й да скоча на теб и да избягам. Качва се Зоро, правят каквото правят... По едно врме на врата се чука. Зоро скача от кревата, взима си гащите и се мята през прозореца. Любовницата отваря вратата и вижда коня на Зоро. Поглежда го учудено, а коня отговаря: - Кажи на Зоро, че навън заваля и че ще го чакам във входа! Един просяк се помолил на Бога: - Моля те, Господи, направи така че и да видя някоя голяма банкнота на улицата, да нямам желание да се наведа да я вдигна. Помислил Господ, помислил, и го надарил с радикулит. Отишъл Иванчо в първи клас и още на първия урок заявил на учителката: - Г-жо Петрова, прекалено съм умен за първи клас! Преместете ме направо в трети! Тя го води при директора и му предава молбата на Иванчо. Директора: - Е добре! Хайде да го проверим! Колко е, Ваньо, 3 х 3? - 9! - Правилно! А колко е 6 х 6? - 36! - Точно така! Г-жа Петрова, мисля, че можем да го преместим в трети клас! Г-жа Петрова: - Нека проверя логичното му мислене! Какво е това, Ваньо, което кравата има 4, а аз 2? - Крака! Учителката: - Хм, а това което ти имаш в панталоните, а аз не? Слисания директор, даже не успял да си отвори устата, когато Ваньо отговорил: - Джобове! Учителката: - Правилно, местим те в трети клас! Директора: - А аз мисля, г-жа Петрова, че можем направо го преместим в 5-ти клас, защото на последните два въпроса аз самия се обърках!