Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама пият. Ама пият яко. По едно време единия казва: - Още по чашка и да лягаме, че утре ще ставаме рано. - Защо да ставаме, нали е неделя? - Ще ставаме да пием вода.
Пиянски 1,022 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян пита случаен минувач на улицата: - Извинете, колко е часът? - Седемнадесет и четиридесет и осем... Пияният казал иронично: - Да бе, да... хиляда! Говорят си двама доктори: - Чу ли , че Иванов са го уволнили! - Какво е направил? - Спал е с пациентка. - Жалко, добър ветеринар беше... Получих sms: "Няма ли да си включиш телефона?" Поканили заека на вечеря в ресторант, за да го включат в менюто. По коридора на ВУЗ-а върви професор. Среща го студент: - Здравейте, професоре. Може ли един въпрос? - Разбира се, питайте, млади човече. - Кажете, професоре, когато легнете да спите, къде държите брадата си под или над одеалото? След кратка пауза: - Да-а-а, знаете ли, Май не съм се замислял. - Ами, извинявайте, тогава. И се разминали. След седмица професорът, с посивяло лице и кръгове под очите, среща студента и го хваща за гушата: - Ах, ти, негодник! Вече цяла седмица не мога да спя - и под, и над одеалото, все ми е неудобно!