Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не убивай, не кради, не лъжи, не плагиатствай, не пожелавай ресурса на ближния си и винаги се позовавай на неговия URL, когато ползваш информация от сайта му! Сложи линк, че да ти сложат два! Който спам изпрати, спам ще получи! Не въвеждай лични данни на ближния в бази! Не спорете помежду си като Anonymous с Anonymous! Тъпо е. Има и псевдоними, в края на краищата. Право на всеки е да брани неприкосновеността си зад псевдоним. Анонимки не публикуваме. Ръкописи не рецензираме и не връщаме. Анонимните ръкописи пък въобще не ги четем. Публикациите са предназначени за лична информация на читателите. Употребата им в какъвто и да било тиражиран вид, за комерсиални цели или за въвеждане в бази данни е забранена. Ползването на фрагмент от публикация е допустимо само при позоваване на източника с линк към съответната страница. Не богохулствай! Не стой в кюпа! Бъди ти! Бъди кратък! Гледай ведро, ваш`та мама!
Програмисти 2,387 прегледа
Следващ →

Още вицове

След семейна караница. Мъжа: - Защо ми пращаш празни смс-и? Жената: - Защото не ти говоря. Ревността винаги се ражда с любовта, но не винаги умира заедно с нея! Франсоа дьо Ларошфуко Шеф и подчинен се засичат във Фейсбук. Шефът пише: - Не забравяй да работиш! Подчинения: - И вие не забравяйте. Шефа: - Аз работя! Прочети ми предишния пост. Във връзка с високите летни температури, топлофикация ще спира топлата вода в определени райони с цел предпазване от топлинни удари на гражданите. Един моряк ( далечно плаване ), новобранец се качва на кораб за първи път. На третия месец вече не издържал без секс. Отишъл при помощник - капитана и му разказал какво му тежи. - Мога да те уредя, - казал помощник -капитана - но ще ти струва 300$ . Моряка помислил малко, имал хубава заплата, а и без това нямало къде да си харчи парите и се съгласил. - Какво ще ми уредиш за 300$ - попитал той - трябва да е нещо добро!? - Един китаец , готвач е долу в кухнята . - О, защо толкова много пари за един китаец - възмутил се моряка !? - Ами виж сега - започнал помощник -капитана - 100$ са за капитана на кораба , защото той малко не ги обича тези работи. 100$ и за мен , защото и аз малко не ги обичам тези работи. И по 50$ на двамата , които ще държат китаеца, защото той пък изобщо не ги обича тези работи...