Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седи си малко детенце на улицата и плаче с все сила... Покрай него минал добрият съсед и казал: - Хайде, Петърчо, ще те заведа при мама! Детето още по-силно ревнало: - Неееее, мама много ме бие! - Добре, тогава при татко! - Неееее, татко още повече ме бие, аз затова плача! - Добре де, Петърчо, при кого тогава да те заведа, за де не плачеш? - попитал съседа. - При ЦСКА, те никога не бият! P.S. Умно дете!
Разни 1,860 прегледа
Следващ →

Още вицове

Живеели край едно блато маймуна и крокодил. Един ден както си ровели намерили бутилка с ракия. Крокодилът предложил: - Айде ше се редуваме на глътки: аз, ти, аз, ти… и сме я оправили от раз. Маймуната възразила: - Ти на балама ли ме пра’иш бе! С тая уста дето я вадиш ше се класирам ама друг път… Крокодилът (нали си бил идеен) веднага предложил друго: - Дай ше се гмуркаме тогава - който е по-добър, той шъ спечели… Ама аз ще съм първи! Маймуната се навила и крокодилът се гмурнал - плувал, гребал, достигнал дъното. След няколко минути доволен се показал на поърхността… за да види маймуната с бляскав поглед да пелтечи: - Кйефи мъ как съ гмуркаш, йеииии! Хлъц! - Имах си всичко - дом,жена, работа докато докторите не ми сложиха страшната диагноза. - Спин ли? - Не. "Годен". Две деца се обиждали с майките си. На едното дете майката била дебела, а на другото слаботелесна. Детето на слаботелесната казало на другото: - Твоята майка е толкова дебела , че когато отиде на кино сяда до всички. А детето на дебелата му го върнало: - Е, поне не пада в мравуняците когато се разхожда като твоята! Един човек отишъл в един град и му се допила бира. И пита един човек. - Извинете, къде мога да пия бира? А оня: - Абе, баце, ти май не си от тука! - Да бе, откъде разбра? - Абе сички пием бира еееее тама. После му се доходило на кино и пита един: - Извинете, къде е киното? А оня. - Абе, баце, ти май не си от тука?! - Как разбра, бе? - Абе сички гледат кино ееее тама? Човека отива на кино и тръгва да влиза и един го спира и вика: - Абе, баце, ти май не си от тука? - Как разбра бе?! - Абе на първия етаж са черните, ние сме на балкона. Оня се качва и по средата на филма му се допикава и пита един до него: - Извинете, къде е кенефа? А оня: - Абе, баце, ти май не си от тука? - Как разбра бе?! - Абе на некой кат му се пика, пика през парапета на черните. Оня стискал, стискал и накрая не издържал и почнал да пика през балкона и отдоло се чува глас: - Абе, баце, ти май не си от тука? - По кво позна бе?! - Абе завърти малко, не само върху мене..... В гората бандити ограбили ловец. В полицията го питат: — Не можахте ли да се защитите по някакъв начин? — Какво можех да направя? – обидил се ловецът. – И двете ми ръце бяха заети – в едната държах нож, а в другата – пушка!