Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама рибари си седели и ловили. По едно време единия отишъл да пикае някъде из храстите и като се върнал другия бил нагазил до кръста във водата и гледал унесено с блажена физиономия. - К’во става бе? Кълве ли? - Шшшшшът! Смуче....
Рибари 8,465 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно момче отишло на риба с дядо си. По едно време дядото извадил бутилка бира и момчето попитало: - Дядо, може ли и аз да си взема една? Дядото отвърнал: - Можеш ли да докоснеш задника с пишката си? - Не - признало момчето. - Значи не ти се полага бира. След малко дядото извадил цигара и момчето отново го попитало: - Дядо, може ли аз да си взема една? - Можеш ли да докоснеш задника си с пишката си? - попитал пак дядото. - Не - повторило момчето. - Значи не ти се полага цигара. Вечерта на път за вкъщи минали през магазина и си купили по един лотариен билет. Дядото нямал късмет, но момчето спечелило петдесет долара. Дядото се обадил: - Браво! Ще си разделим печалбата, нали? Момчето попитало: - Дядо, можеш ли да докоснеш задника си с пишката си? - Разбира се - отвърнал дядото. - Тогава си го начукай! В училише: - Кой е прочел "Под игото"? - Трябваше да го прочетем ли? - Разбира се! - Да му се невиди, а аз го преписах. Ако опреш дюнера до ухото си, можеш да чуеш мълчанието на агнетата Рекламен слоган на тур-оператор: "Почувствай се бял човек - ела в Африка!" В лекарски кабинет разпитват пациентка: - Женена ли сте? Да. Два пъти. - Деца имате ли? - Три. Едно от първия брак, едно от втория брак и едно лично мое.