Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Да, наистина не е зле човек да ходи на психоаналитик и да получи там квалифицирана помощ за успокояване на нервите. Но значително по-евтино е просто да псува всеки срещнат.
Луди 3,030 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Това не са усмивки, а затварящи скоби...хайде ела на дъската и реши уравнението! Въпрос към Радио Ереван: - Какво прави циганин в компютър? Радиото отговаря: - Рови из Recycle Bin-а. - Знаете ли, аз с удоволствие отивам на работа, а да се прибера не ща. - Вероятно не е лошо да отидете на семеен психолог. - Не за първи път ми дават този съвет...Ходихме вече...Но, не, те не ремонтират асансьори, а ние между другото живеем на 18-тия еатж! Влиза в бара клиент. И двете му ръце са гипсирани. И казва на бармана: - Може ли да ми извадите от джоба портфейла, за да платя една бира. Ръцете са ми счупени. Бармана: - Да, разбира се. След малко пак казва на бармана: - Ще може ли да ми сипете бирата и да ми поднесете чашата към устата, за да пийна. Бармана: - Да, разбира се. След някой друга биричка пак към бармана: - Бихте ли ми казали къде е тоалетната? Бармана: - На няколко преки оттук, на автогарата има тоалетна. - Въобще не съм мъж под чехъл! Аз съм мъж, готов на разумни компромиси в името на секса и топлата храна...