Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лекарят извикал един луд и го попитал: - Ако сега те пусна да си отидеш вкъщи, какво ще направиш? - Ще си направя прашка и ще бия хората! - злобно отвърнал лудият. "Този не е за пускане!" - помислил си лекарят и го изпратил. След месец го извикал отново. - А ако сега те пусна, какво ще направиш? - попитал. - Ще си направя прашка и ще бия хората!... Минал още един месец и лекарят пак извикал лудия. - А сега ако те пусна, какво ще направиш? - Нищо. Ще се хвана на работа - спокойно отговорил пациентът. - И какво? - Ще изкарам много пари! - И какво? - Ще си купя лека кола! - И какво? - Ще си хвана за гадже една хубава жена! - И какво? - Ще я откарам с колата извън града? - И какво? - Ще й съблека роклята! - И какво? - Ще й сваля гащите! - И какво? - Ще взема ластика, ще си направя прашка и ще бия хората!
Семейни 2,822 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старши командир казва на войниците: - Кой каза на командира, че има дървена глава? Войниците отговарят: - Ние не сме му казвали такова нещо. Казахме му да си сложи каската, защото прелитат кълвачи! На пешеходна пътека кола блъснала пешеходец. Шофьорът на автомобила се навел над жертвата и казал: - Имаш късмет, че съм лекар. Блъснатият надигнал глава и отговорил: - Ти обаче не, аз съм адвокат! Борци си пуснали тото. В неделя сядат пред телевизора да гледат тегленето на числата. Единият ги казва, а другият сверява с фиша: -­ 8. ­- Има го! ­- 23. -­ Има го! ­- 16. -­ Има го! -­ 5. -­ Има го! ­- 17. ­- И това го има! -­ 31. ­- Тю, язък! Това съм го задраскал! В съда. Двама се развеждат. Мадамата много секси, яка, породиста, пичът един кльощав, гърчав, едва се държи на краката си. Съдията пита първо жената: -Какви Ви са основанията да искате развод? -Въобще не ме задоволява сексуално, господин съдия! -А Вие, господине, какво ще кажете? -Аз, какво да кажа, не съм я бил задоволявал! ! ! Това е пълна лъжа! ! Та тя ме държи все гладен, ще ме умори! Дайте ми сега тук една чорба да хапна и ще ви изпоеба всичките наред... ! Жените най-много обичат мъжете, с чиято помощ могат ВСИЧКО! Те са нарисувани на банкнотите.