Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кафе в работата - това е напитка, която пият, когато искат да ядат.
Бисери 2,970 прегледа
Следващ →

Още вицове

В бара. Седи един доста яко пийнал вече клиент. Бармана: - Мисля, че пийнахте в повечко?! - Аха... и аз така мисля... а това в повече сега ще ви го върна... боа-а... Ако искате жена ви да се слушва във всяка дума, която казвате, се научете да говорите насън... - Не ми върви с мацките - въздишайки казва Иван. - Вчера поканих в едно хубаво заведение една супер мацка. А в салатата й червей. Тя повика келнера и му казва: "Разкарайте ако обичате тази гадина!" И какво мислиш? Хвана ме за яката и ме изхвърли от заведението!! Пиян се прибира вкъщи и учтиво се извинява на всеки стълб, в който се блъска, вземайки го за минувач. Накрая сяда на бордюра и мъдро заключава: - Ще почина, докато премине манифестацията... Жена отива на лекар: - Докторе, много съм нервна. Всичко ме дразни. Отидох на море - горещо ми е. Отидох на планина-студено ми е. Абе, всичко ме изнервя. - Ей,сега ще оправим работата. Съблечи си дрехите! Почнал докторът да я чука. Не издъжала много жената и казала: - Е, докторе какво е това вътре-вънка. Или вътре или вънка, много се нервя така.