Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Урок по литерартура. Учителката: - Кой ще даде пример за език, който вече никой не ползва, но е основа за много основни езици? Иванчо: - HTML.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Кафе в работата - това е напитка, която пият, когато искат да ядат.
Бисери
03.10.2017
2,969 прегледа
Следващ →
Още вицове
От феминистки site: Жената знае всичко за децата си. Знае къде имат кариес, за техните гаджета, най-добри приятели, любима храна, тайни страхове и мечти. Мъжът е смътно наясно за ниски хора в къщата...
- Мамо, аз сигурно няма да мога да забременея? - Защо, бе дъще? Нормално си окосмена, имаш страхотен бюст, мензиса ти идва редовно, защо се притесняваш??? - Ами, мамо, тази гадост не мога да я преглятна!!!
Катаджия спира един пиян шофьор и му дава да духа в уреда. Шофьора казва: -Не мога да направя това г-н полицай. -Защо? -Защото съм астматик.Мога да умра. -Тогава дай да ти взема кръвна проба. -И това не мога. -Защо? -Защото съм диабетик.Мога да умра. -Тогава просто върви по тази права линия. -И това не мога да направя. -Защо? -Защото съм пиян.
- Господин съдия! Възмутен съм от постъпката на обвиняемия! И то не толкова затова, че е откраднал, а защото е откраднал повече от мене…
Петка и Чапай бягали от белите. Достигнали една река и единственото спасение било да я преплуват. Петка се засилил да скача, но Чапай го спрял. Петка попитал: -Какво има бе? Да не ти е омръзнал живота? Хайде, по-бързо, ето ги белите. Чапай се завайкал: -Братко, помагай, имам голям проблем. Не мога да плувам. Петка, като добър приятел, го качил на гърба и двамата тръгнали да прекосяват реката. Като стигнали до средата, Петка извикал: -Ох, Чапай една риба ми влезе в задника. -Плувай, плувай Петка. Не е риба- отговорил му той