Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В клас. Учителката проверява домашните: - Петьо, защо си без домашно? - Вчера си изкълчих крака. - Седни си, двойка. Георги, а ти? - Дядо се разболя. - Седни си, двойка. А ти Иванчо? - Брат ми се върна от затвора. - Не се опитвай да ме плашиш! Седни си, тройка.
Ученически 3,318 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влезеш ли му под кожата, провери първо няма ли кърлежи... Две зомбита опитва късно през нощта да вземат такси до гробището, но никой не им спира. Единият казва на другия: - Пешо, така няма да стане, никой няма да ни спре. - Защо? - Главата ти трябва да е на раменете, а ти я носиш под мишницата. Две блондинки в магазин: - Две краставици моля ! А другата се обажда... - и две за ядене Две баби си плетат плетките под асмата на село, а по улицата минава военна колона. Едната баба казва: - Я, командирът извади някаква карта и идва към нас. Сигурно пак ще пита за пътя… - Как се нарича човек, който предлага противоконституционнни промени? - Престъпник, дебил... - Не! Нарича се мнозинство в Народното събрание! (Днес Конституционният съд отхвърли част от гласувания Закон за избиране на народни представители...) ----- Мнозинството се чуди как да се оправдае, защото непознаването на конситуцията(в която са се заклели) не оправдава неспазването й.."