Мъж "умрял" от глад влиза в ресторант да похапне. Поръчва си пържола на скара с гарнитура. Келнера му я носи и той започва да се храни. Опитвайки да отреже от пържолата установява че пължолата е 80% кокал. Недоволен вика келнера. Келнера се взира в пържолата завърта я гледа я още малко и констатира.
- От 15 години съм келнер ма такава пържола до сега не бях виждал. Такъв ти бил късмета.
Един пиян човек звъннал на телефона на някакъв управител на магазин.И му рекъл:кога ще отваря магазина.управителя му отвърнал:Още е три часа презноща.Пак звъннал и пак попитал.Кога ще отваря магазина,а управителя му отвърнал:още е четири презноща за какво ти е да влизаш,а пияният човек му отвърнал:Аз не искам да вляза искам да изляза!!!