Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отива една жена при доктора и казва: - Имам голям проблем, докторе. Всеки път, когато моя мъж свършва - той крещи направо. - Това си е естествено, така да се каже. Какъв е проблема? - Но той ме буди...
Семейни 3,154 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между приятели: - Защо ти е изподрано лицето? - Ти ерген ли си? - Женен съм. - Тогава защо питаш? В школа за тайни агенти, до последния изпит успяли да се класират само американеца, французина и Бай Ганьо. Последния изпит се състоял във това да докажат вярността си към тайните служби. Дали първо на американеца един пистолет и му показали една стая и му казали: - В тази стая се намира жена ти за да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш. Тои влязал в стаята постоял, постоял около 10-15 минути излязал супер притеснен и казал: - Не мога да я убия. Аз 20 години живея с тази жена, не мога!!! Скъсали го и го пратили по живо по зрдаво да се прибира в тях. Втори повикали французина и му казали: - В тази стая се намира жена ти за да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш. Влязал французина в стаята и той постоял около 10-15 минути излязал супер притеснен и казал: - Не мога да я убия аз. Аз от 20 години живея с тази жена, Обичам я! И него го скъсали. Най-накрая извикали Бай Ганьо дали му пистолета и на него му показали една стая и му казали: - В тази стая се намира жена ти. За да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш. Бай Ганьо влязъл в стаята още вратата не се била затворила и се чуло: "Дан, дан, дан, дан, дан, пат-кют, пат-кют, пат-кют". Бай Ганьо илиза от стаята супер ядосан и се развикал: - Ей, гадняри! Дали сте ми халостни патрони и трябваше да я трепа с табуретката! Въпрос: - Кой е най-късият виц? Отговор: - Борец седи и мисли. Високият казал: - Аз съм най-висок! Дебелият казал: - Аз съм най-дебел! Красивият: - Аз съм най-красив! Глупавият: - Аз най-глупав! Умният: - Аз съм най-умен! Българинът казал: - И аз... Учителя пита учениците: - Колко е 7x7? Кажи, Иванчо. - Тук не се чува, господине. - Колко е 7x7? - Тук не се чува, господине. - Лъжеш. Я да си сменим местата тогава?! Разменят си местата, Иванчо отива на мястото на учителя и пита: - Господин Петров, кога ще спрете да ходите при майка ми? - Я, верно, че не се чувало тука!