Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
1. Джудже паднало от деветия етаж и оживяло. Защо? * Имало късмет * 2. Пак паднало и пак оживяло. Защо? * Станало му навик * 3. Джуджето си легнало под леглото. Защо? * Защото си е у дома и може да прави - кавото иска * 4. Джудже влязло в тролея и не си продупчило билета. Защо? * Защото имало карта * 5. Джудже живеело на деветия етаж. Нагоре отивало пеш, надолу с асансьора. Защо? * Не можело да стигне бутона *
Любими Герои 3,027 прегледа
Следващ →

Още вицове

Моите родители ми казваха, че мога да стана който си пожелая. Лъжа! Сега лежа в затвора за кражба на самоличност. Лиса и Мечо били женени. Един ден Лиса изчезнала. Мечо се разтревожил ужасно. Звънял в "Пирогов", в полицията, дори в моргата да я търси, но... нищо! След 48 часа Лиса се прибрала цялата раздърпана, с особен поглед и изкаляно кожухче. - К`во стана бе, мила - пита Мечо. - Абе, остави се! Като ме хванаха едни пет вълка, па ме замъкнаха в гората, а там едно кално и... да не ти разправям, цяла седмица ме държат! - Бре, как седмица, минали са само два дена? - Ама аз идвам само да си изпера кожухчето и пак се връщам в гората - опровергала го Лиса. Младеж кандидатства за работа в частна фирма. Посреща го шефът: - Седни, брато, как се казваш? - Николай. - Е, Коко, идваш значи, в понеделник по-ранко. Така към обяд. И действаш. - А какво ще работя? Аз имам две висши образования, работя на компютър, карам кола... - Ти това го заеби, важното е в четири да си тука за планьорка. Събираме се в моя кабинет - уиски, водка, коняк, мезета - до сутринта. - Извинете, но аз не пия. - Ясно. Тогава в понеделник не идваш. Почваш от вторник и в четири да си на планьорката. Ще се съберем, ще си поприказваме, момчетата ще донесат наркотици, ще понюхаме, ще се боцнем. - Моля да ме извините, но аз съм спортист. - Тогава не идвай и във вторник, ще почнеш от сряда. В четири е планьорката, ще докараме мадами, ще си направим групов секс. - Не мога. Женен съм. Имам две деца. - Слушай, Коко, ти да не би да си педал? - Не, защо? - Е, тогава не идвай и в четвъртък. Няма да ти хареса. Знаете ли как се нарича много вървежен софиянец? - Топ Шоп, разбира се! Един поп забелязал, че даренията пред иконата на Богородица постоянно намаляват. Решил да провери защо и веднага след литургията се скрил зад разпятието. Хората постепенно се разотишли, а в църквата останал само клисаря. Той се огледал, приближил се до иконата и занареждал: - Света Богородице, както винаги си ми давала дай ми и сега… - Немооожеее. - провикнал се попа зад разпятието. - Млъкни бе копеле, не питам теб, питам майка ти.