Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка се връща разтревожена вкъщи и пита мъжа си: - Къде са децата? - На английски. - Оффф, добре: Where are the children?
Блондинки 2,997 прегледа
Следващ →

Още вицове

Новите документи ще си вадят най-бързо криминално регистрираните лица. Техните пръстови отпечатъци отдавна са взети. "Няма нищо по-хубаво от лошото време" - каза си продавачката, продавайки поредния чадър в дъжда! Имало някога един мъж.Уволнили го.Търсил работа тук - търсил там никъде не го приемали.Един ден отчаян си вървял по улицата и видял обява от зоопарка-,,Търсим служители".Отишъл той харесали го приели го ,а началникът му казал: -Виж сега-тази работа не е много лесна.Понеже най-голямата ни горила умря ти трябва да се правиш на нея. -Ами много не ми харесва тая работа,но така и така никъде не ме приемат-добре. Отишъл той на другия ден- гледа хората му хвърлят бонбонки и т.н. и никой не разбрал ,че той е човек.Отишъл на другия ден вече възгордян започнал да се тупа по гърдите да се чеше-хванал едно въже и така силно се засилил-право в клетката на лъва.Останал няколко минути в безсъзнание и след това се събудил.Гледа-главата на лъва над него.Започнал да вика: -Помощ!Помощ!В клетката на лъва съм! Изведнъж лъвът го цапнал с лапата си по лицето и му казал: -Млъкни бе,че ще ни разпознаят и двамата За какво ми е да търся моята половинка? За да стана 1,5 ли? Яхнал Крали Марко коня си шарколия и тръгнал през гората. Но що да види: дърветата изкоренени, клоните изпочупени... Свило му се сърцето на Крали Марко и си помислил: - Бреее, тук трябва да е вилнял някой голям юнак - и от мене по-голям... Вървял нататък, стигнал до една поляна: тревата изпотъпкана, цветята смачкани... Свило му се сърцето на Крали Марко и си помислил: - Бреее, тук трябва да е вилнял някой голям юнак - и от мене по-голям... Върви нататък, гледа Баба Яга: косата ѝ оскубана, зъбите ѝ избити, лежи и примира. Навел се Крали Марко над нея и я пита: - Кажи, бабо, кой е тоя голям юнак, дето е вилнял в гората? Баба Яга отворила насинените си очи, познала Марко Кралевича и му продумала със сетни сили: - Жив да си ми, баби, я колко си ми хубав, когато си трезвен...