Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо се разведе с мъжа си? - Отнасяше се с мен като с куче. - В какъв смисъл? - Искаше да съм му вярна.
Семейни 3,239 прегледа
Следващ →

Още вицове

Както ти започне седмицата, така ще ти мине. А седмицата започва, мамка му, в понеделник. Клиент влиза в бар. Идва да го обслужи барман с широко и бузесто лице. Клиентът: - Ей, бармана с лице като задник, дай едно уиски! Барманът го изгледал на кръв, но му сипал едно уиски. След малко. - Ей, бармана с лице като задник, дай едно уиски! Барманът отново се въздържал и му сипал едно уиски, но когато това се потретило той не издържал, скочил върху клиента и го пребил. Клиентът лежи на пода, барманът седи на висок стол и пие сок със сламка. По едно време клиентът се надига и изломотва: - Абе, барман, като свършиш с клизмата, ще сипеш ли едно уиски? Скучаещ пациент, без никакви сериозни оплаквания, решил да се прегледа на връх Великден. Дежурният интернист го преслушал максимално подробно, като в хода на прегледа ставал все по-сериозен и по-сериозен. Накрая го пратил с талон до дежурният хирург. Хирургът го изследвал внимателно, ставайки също все по-сериозен и по-сериозен. Писал на талона му и го пратил обратно при интерниста. Пациентът уплашен решил да разчете талона . Там интернистът бил написал: "Христос воскресе, колега", а хирургът отговарял: "Воистина воскресе, колега." Един мъж все ходел с много тесни обувки и един ден неговите приятели го попитали: - Абе защо не си купиш обувки, които да ти стават? - Как да ви кажа... то е дълга история. Имам грозна жена, която по цял ден ми мърмори. Тъщата живее при нас и тя мърмори. Децата все създават проблеми... - Това какво общо има? - Ами единствената ми радост е като се прибера вечер, да си сваля обувките... Планинска поляна. Овчар пасе стадо овце. Типична картинка - гега, ямурлук, капа. И изведнъж се разнася звън на мобилен телефон. Всички овце като една се обръщат към овчаря и го гледат с недоумение. Той бърка в торбичката, вади телефона: - Ало, да? Аз съм. - обръща се към овцете. - За мен е.