Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Купил си Вълчо мотор. Още на първия ден в гората решил да се изфука. Видял заека и му казал: - Зайо, айде да се возим! - Добре бе Вълчо. Качили се те на мотора и вълка запалил и тръгнали с бясна скорост по горската пътечка. Вълкът вдигнал 100 км в час и пита: - Зайо, напика ли се от страх бе? - Не бе, не бе! Вдига вълкът 200 км в час. - Напика ли са бе? - Абе много бавно караш бе!-казал зайо. Вдига вълка 300 км в час. - Напика ли са бее? - Неее. - Е ся ше са насереш кат ти кажа че нямам спирачки!
Животни 3,325 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стойчо е седнал пред кръчмата, заглежда комшийката си, която минава край него и й подхвърля: - Петрано, ма, много хубава италия имаш! Поласкана, Петрана му отвръща: - Их, бе, Стойчо, не ми хвърляй такива континенти! Пътувайки, на всяка гара пийнал мъж се събужда, поглежда през прозореца и вика: — Тъпо! Един от пътниците го попитал: — Защо непрекъснато повтаряте „Тъпо“? — Ами с всяка нова гара все повече се убеждавам, че съм сбъркал влака… - Вчера гледа ли "Криминална хроника"? - Не. - Тогава ще пренощувам у вас. Приключва заседание при Борман. Всички тръгват да излизат, но Борман казва: - Щирлиц, останете, ако обичате! Всички вече са излезли: - Щирлиц, вие еврейн ли сте? - Не, руснак. - А аз немец. Синче упреква баща си: - По твоя вина днес получих двойка по аритметика. - Как така по моя вина? - Ако си спомняш, вчера те попитах колко е един милион и ти ми каза "идиотски много", но това не е правилният отговор!