Фен на Microsoft и Linux разговарят. Първият:
- Имам един гаден проблем с Windows 98. В някои случаи, като му дам Shutdown, просто забива и онемява тотално.
- Абе, колко пъти да ти набивам в главата, че Microsoft и продуктите им за нищо не стават?! Пълни некадърници и ламери! Годината е била 1998, а те не са знаели даже кое е горе и кое е долу - даваш му Shut down, разбира Shut up!
Младо семейство с проблем - мъжът много бързо свършва, не върши работа на стопанката, нея я хяпят гащите много, иска си душата мила,накрая му рекла:
-Оправяй се до месец, иначе - развод!
Ходил нашия по баячки, екстрасенси, виагри и т.н. Накрая отишъл при най-скъпия сексолог. Прегледал го специалистът и му рекъл:
-Здрав, прав си, всичко е на психическа основа, ще те хипнотизирам и си о.к. Започнала хипнозата, приспал го той и му внушава:
-Отиваш на ресторант, сядаш на масата, чакаш келнера. Идва, носи менюто. Аперитив със салата. После основно ядене с вино, после десерт, накрая кафенцето и се празниш!
Събудил го и го изпратил да върши работа. Пристига нашия и скача върху жената.
-Сега ще те скъсам.
Тя радостна хайвана, запретнала бели баджаци и нашия почнал да прави срамни движения напред назад и говори на ушенцето на жената:
-Ето влизам в ресторанта, идва сервитьора с менюто и ееето и кафенцето идва!