Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Помощ! Има ли лекар в някое купе? - чува се отчаян вик в пътнически влак. - Аз съм лекар. Какъв е проблемът? - притичва очилат господин. - Можете ли да ми кажете, докторе, как се казва болест на гърлото, която започва с "а" и има шест букви?
Лекари 3,808 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съобщение към GSM операторите:- Искам да ми сложите една секретарка, че да знам когато някой ми вибрира! Един луд се катери на най-високото дърво в двора на лудницата. Другите му викат отдолу: - Къде отиваш бе, ще се пребиеш! Какво правиш там? - Ще ям круши. - Какви круши, това е бор! - Няма нищо, аз си ги нося. Отменили лекции на едни студенти: - Какво ще правим? - Да купим ракия! - Нека да не превръщаме празника в обикновен ден! SS загражда квартирата на Щирлиц. Мюлер се провиква: - Щирлиц, обграден си, излизай! Знаем, че си вътре! Щирлиц също знаеше, че е вътре, но упорито мълчеше… Мутра седи в ресторант. Сервитьорът му носи второто. - Ей... сервитьора... абе аз тебе някъде съм те виждал. Не се ли борихме с тебе на финалите по борба през ’86 година? - Не, господине. - Не, не, познавам те тебе от някъде аз... А на олимпиадата през 1984, да си ходил? - Не, господине. Никога не съм се занимавал с борба. - Тогава съм те виждал в залата за бодибилдинг... - Не, господине. Не ходя там. - Ааа! Сетих се бе! Ти ми донесе преди малко първото...