Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Влиза младо момче в аптеката и казва: - Дайте ми опаковка презервативи. Цялата опашка се вторачва в него. - Какво сте ме зяпнали, продадох най-после компютъра...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Казват, че способността да прелита през стени и прозорци Дейвид Копърфилд усвоил в една кръчма в Перник.
Други
03.10.2017
2,210 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Господин директор, снощи с жена ми дискутирахме моята, заплата и тя е на мениение, че заслужавам повишение. - Добре Петров, довечера ще го дискутирам с моята жена дали ще го получите.
- Как се познава младоженецът на циганска сватба? - Той е с най-скъп анцуг.
Животните построили магазин в гората. Магазинер станал заека. Един ден вълкът решил да отиде до магазина, за да си купи захар. Отива той до магзина ана вратата надпис "Полов ден". Идва на следващия ден - пак същия надпис. И така цяла седмица. Един ден вълкът пак отишъл до магазина и като видял същия надпис да стои на врата страшно се ядосал. Разбил вратата и намерил заека в склада да лежи . - Зайо какъв е тоя надпис на вратата " Полов ден", бе ? - попитал вълка - Абе Вълчо, какво да ти кажа - заебал съм всякаква работа . - отговорил заека.
Един студент отишъл на изпит. Влязъл в залата при професора и стоварил на катедрата три бутилки водка. Професорът се учудил за какво са тези бутилки и попитал студента: - Колега, какви са тези бутилки? - Професоре, един приятел ми подшушна, че за да имам три, трябва да ви дам три бутилки с алкохол. - Благодаря, Ви, колега, но аз ще взема само две.
Влиза един каубой в бара, поръчва си уиски и още не отпил чува вик: - Внимавай, ще ти вземе коня! Излиза и изпозастрелва всичко шаващо пред бара, дето не е кон. Влиза обратно, изпива си питието на екс и а-ха да каже второ пак същия глас: - Казах ти, ще ти вземе коня! Взима втория пистолет, втурва се към вратата, а зад гърба му бармана: - Ало, шахматистите в сепарето, я по-тихо че тоя ще избие целия град!