Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървели си две костенурки в пустинията. Вървели, вървели, минали 15 години и видяли едно канче. Първата костенурка казала: - Дай да го вземем, па по-натам може да видим чешма. А другата казала: - Не, няма смисъл. Вървели минали още 15 години и видяли една чешма. Първата костенурка казала: - Aз ще се върна да взема канчето, което видяхме по пътя, но ти няма да пиеш от водата, докато не се дойда! Другата се съгласила и костенурката тръгнала. Минали 10-20-30-40 години. Костенурката при чешмата умряла от жажда и решила да пие вода. В този момент другата се показала от една издатина и казала: - Еее, сега ако ще се лъжем, то по-добре да не тръгвам!
Животни 3,087 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Моля да бъда съден при закрити врати. - Защо? - Хремав съм. Питат Щирлиц колко прави 4х4? Щирлиц много добре знае колко прави 4 по 4, но не отговаря - чака потвърждение от Москва. Влиза мъж с дете във фризьорския салон. - Подстригване? Бръснене? - И едното, и другото. След като приключил фризьорът, мъжът казва: - А сега подстрижете и детето, а аз ще отида за вестник. Минало време, а мъжът не се връща. - Къде се запиля баща ти? - изгубил търпение, казва фризьорът на детето. - Това въобще не е баща ми, - казва изплашено детето, - Този чичко дойде при мен на улицата и ми предложи безплатно да се подстрижа. Бутонът "Сподели в Facebook" в порно саитовете кои гледа порно и си мисли "Сигурен съм че роднините ми и приятелите ми ще харесат това" Малкия Ивайло пита татко Георги Първанов: - Тате, а зайчетата не ги ли боли боли, като ги уцелиш? - Не, сине. Аз намазвам патроните с йод. -------- Повече за ловните подвизи на пРезидента четете в немските медии...