Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят три жени и пият кафе. Едната казва: - Моята свекърва я погребахме на едно много хубаво място - тишина, слънце, спокойствие... Другата: - И ние нашата я погребахме на хубаво място - слънчево, тихо, спокойно... Третата звъни по мобифона на свекървата си: - Мамо, какво правиш? - Ами-и-и... Какво да правя, мотам се. - А така, мотай се, мотай се! Хората взеха хубавите места, а ти още се моташ!
Тъщи 4,245 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно време пионери и чавдари - днеска пайнер-чалгари... Един английски лорд извикал сина си и му казал: - Време е да се ожените, синко. Предлагам ви лейди Елизабет от графство "Кент". - О, но аз не я харесвам, сър. - Тогава лейди Мери. - И нея не харесвам! - Кого тогава харесвате? - Вашия шофьор! Лордът припаднал. След малко се свестил и промълвил: - Но той... той е протестант! - Знаеш ли? Получавам любовни писма на четири различни езика! - Голяма работа! Аз плащам издръжка в шест различни валути! Зайо Байо влиза в горската кръчма и казва: - Тук някой ще яде бой! Всички се споглеждат и мълчат. На другия ден Зайо Байо пак влиза в кръчмата и казва на силен глас: - Тук някой ще яде бой! На лъвът му омръзнало, станал от масата, излязал навън и ступал Зайо. Когато Зайо Байо влязъл, изтупвайки праха от себе си, промърморил: - Абе, аз ви казах, че някой ще яде бой. Урок по геометрия във Факултето: - Иване, излез на дъската и докажи, че това е триъгълник. - Т’ва е триъгълник, закле’ам се!!!