Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Катаджийска кола се забива в дърво до пътя и излизат двама катаджии. - Пешо, толкова бързо никога не сме били на мястото на произшествието.
Професионални 3,101 прегледа
Следващ →

Още вицове

Купува мутра на малкия си син мобилен телефон, и му казва: — Аз отивам по бизнес, ако нещо се случи – веднага ми звънни. И по някое време детето се обажда: — Ало? — Тате, котката се изака… — Сине! Вече си голям, вземи и изчисти сам. Минава време и пак се обажда: — Тате, мама дойде с един батко и се затвориха в спалнята. Аз погледнах през ключалката, баткото си сваляше гащите… Аз няма да чистя и след него!!! Катаджия спира Мерцедес 600. Проверя документите – всичко е наред, шофьора e с колан, има аптечка, пожарогасител… Шофьорът пита: — Мога ли да си продължа? Катаджията: — Ами ако не се чувствате гузен… моята заплaта е 350 лв… Престаряла баба отива да си подава документите за кандидатстване в университета. Приемат й ги, но в администрацията на учебното заведение са крайно удивени: -Извинете, това си е ваша работа, но все пак защо искате да следвате на тази възраст? -Ох, старият ми мръсник вкъщи, много обича да спи със студентки... Рано сутринта преди Бъдни вечер се звъни в дома на собственика на магазина за алкохол. - Извинете, просто се чудех кога ще отваряте? - Предполагам знаете, че днес е Бъдни вечер. Затова днес магазинът ще е затворен! На следващата сутрин пак се звъни: - Ишфинете, само са шудех ккога ша отваряти днеш? - Но днес е Коледа! - бил отговорът на собственика. - Нима очаквате от мен да отворя точно днес?! На сутринта след Коледа телефонът пак иззвънял: - Ъъъъ, мноооогхо ша ишфиняам, ама днешш шъ утваряттти ли? - Вижте какво! По време на празниците не спряхте да ме тормозите! Обещавам ви утре, като отворя, вас лично да ви пусна първи да влезете, само ме оставете на мира!!! - Да ме пушнете да фляса?! Нно аш ишкам да ишляша!!! Влизат в бара двама. Поръчват си две водки и искат една капачка от бира. Барманът му станало любопитно и ги загледал - седнали на маса в ъгъла, единият капнал малко водка в капачката и извадил от джоба си един ма-а-а-алък мъж и казал: - Е, Боцю, разкажи му и на него, как си напсувал онзи шаман в Африка...