Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
— Искам с теб да умрем в един и същи ден! — Дядо, стига си плещил глупости!
Семейни 3,449 прегледа
Следващ →

Още вицове

Любовта е чувство, което чувстваш, когато почувстваш, че чувстваш чувството, което никога досега не си чувствал! Бабичка решила да изненада внука си и извикала двама клоуни за рождения му ден. Дошъл денят, всички стоят и чакат, а клоуните ги няма. По едно време на вратата се звъни. Отваря бабата, а на прага седят двама скитници. - Стопанке, дай да свършим някаква работа. Дърва да нарежем, нещо друго.... абе за една бутилка ракия... - Става! Триона и брадвата са в бараката, дървата са отзад, действайте... Продължават да чакат клоуните. По едно време бабата гледа през прозореца - единият скитник търчи из двора, надава някакви крясъци, пада и се въргаля по земята. Извикала вторият и му казва: - Дали вашият приятел ще се навие, да се направи на клоун пред внука ми. Малко да го развесели, виждам, че го може....ще му дам 50 лева... - Ами, не знам.....трябва да го питаме...Ей, Пешооооо, навитак ли си за 50 лева да ти отрежеме още два пръста бе? Две пълни жени си разговарят в спортната зала: - Моят мъж ме прати да спортувам, защото обичал да чука стройни жени... - Е къде е проблама? - Ами проблема е че той точно това прави додето аз се потя в тази идиотска зала. Питат участничка в "Мис България": - Коя е последната книга, която прочетохте? - Амиии... понеже в училище изучавами българска литература и сега сме на Христо Ботев, прочетох отново "Под игото". Една вечер един мъж бил на кръчма с приятели. Напил се, закаснял, забравил, че има жена и деца. Запознал се готино маце, свалял й звезди, убедил я да правят секс. Щастлив и доволен от това завоевание: - ’Ща карам вкъщи - казал той и тръгнал да я води. Пристигнали, качили си, отворил вратата, а насреща - жена му го чака. Обезумяла от гледката. Без да се притеснява от пламъците в очите й, той само й отговорил: - Шшш.ттт... скъпа, сега ако си мой човк, ще кажеш, че си ми сестра.