Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Седят си двама на брега на язовир Искър и разговарят : - Ей глей колко много вода . Цяла София пие вода от тоя язовир . Страшно много вода. - Абе, а ако това не беше вода а ракия? - Е, че колко ракия е това бе?!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
— Искам с теб да умрем в един и същи ден! — Дядо, стига си плещил глупости!
Семейни
03.10.2017
3,449 прегледа
Следващ →
Още вицове
Любовта е чувство, което чувстваш, когато почувстваш, че чувстваш чувството, което никога досега не си чувствал!
Бабичка решила да изненада внука си и извикала двама клоуни за рождения му ден. Дошъл денят, всички стоят и чакат, а клоуните ги няма. По едно време на вратата се звъни. Отваря бабата, а на прага седят двама скитници. - Стопанке, дай да свършим някаква работа. Дърва да нарежем, нещо друго.... абе за една бутилка ракия... - Става! Триона и брадвата са в бараката, дървата са отзад, действайте... Продължават да чакат клоуните. По едно време бабата гледа през прозореца - единият скитник търчи из двора, надава някакви крясъци, пада и се въргаля по земята. Извикала вторият и му казва: - Дали вашият приятел ще се навие, да се направи на клоун пред внука ми. Малко да го развесели, виждам, че го може....ще му дам 50 лева... - Ами, не знам.....трябва да го питаме...Ей, Пешооооо, навитак ли си за 50 лева да ти отрежеме още два пръста бе?
Две пълни жени си разговарят в спортната зала: - Моят мъж ме прати да спортувам, защото обичал да чука стройни жени... - Е къде е проблама? - Ами проблема е че той точно това прави додето аз се потя в тази идиотска зала.
Питат участничка в "Мис България": - Коя е последната книга, която прочетохте? - Амиии... понеже в училище изучавами българска литература и сега сме на Христо Ботев, прочетох отново "Под игото".
Една вечер един мъж бил на кръчма с приятели. Напил се, закаснял, забравил, че има жена и деца. Запознал се готино маце, свалял й звезди, убедил я да правят секс. Щастлив и доволен от това завоевание: - ’Ща карам вкъщи - казал той и тръгнал да я води. Пристигнали, качили си, отворил вратата, а насреща - жена му го чака. Обезумяла от гледката. Без да се притеснява от пламъците в очите й, той само й отговорил: - Шшш.ттт... скъпа, сега ако си мой човк, ще кажеш, че си ми сестра.