Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо ти е синьо окото? - Жена ми ме удари... - И защо? - Говорех й на ти! - Човек, заради това не бият.... - Бият, бият. Лежа си аз на леглото, я тя ме побутва и вика: "Ние май отдавна не сме правили секс", а аз й викам "Не ние, а ти!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Еньов ден ли беше, когато излизат караконджули, таласъми, самодиви? - Не, това е петък на студентско в Plazza
Бисери
03.10.2017
2,907 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Кой ден Господ е сътворил жената? - В четвъртък. - Защо? - Ами в понеделник направил кокошката, във вторник - патката, в сряда - гъската, и му свършили перата.
Зайо, Вълчо и хамстерът решили да играят в пиеса. Вълчо им предложил да си намерят театрални имена. Вълкът щял да бъде Вуйо, заекът - Зуйо, а хамстерът казал: - Аз няма да участвам...
- Вярно ли е, че пак ще се жениш? - Да. - Но ти си на седемдесет и пет, а тя е на осемнайсет! - Не обичам да променям навиците си. Когато първата ми жена се омъжи за мен, тя също беше на осемнайсет.
Жена навършва 50 години и мъжът й казва: - На 25 години беше като роза, на 30 - като шампанско, на 40 - като шоколад, а сега на 50 - като кисело мляко... Тогава жената му отговорила: - Розата поднесох на теб, шампанското пи с приятели, на 40 ти вече имаше диабет и не ядеше шоколад, а сега сложи една кисела краставичка в млякото!
Терористи хванали трима корабокрушенци. Попитали първият: - Чакалака или смърт. Tой казал чакалака. Попитали вторият: - Чакалака или смърт Tой също казал чакалака. Попитали и третият: - Чакалака или смърт, Tой обаче гледал как терористите чакалакали двамата корабокрушенци и казал смърт. Терористите отговорили: - Добре ще те чакалакаме до смърт.