Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителката: - Иванчо, ти знаеш ли да броиш? - Да! Тате ме научи! - Е, я кажи, след три кое число идва? - Четири! - Браво! А след седем? - Осем! - Юнак! И да поздравиш баща си от мене! А след десет, какво идва? - Вале!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Странно защо парите заделяни за "черни дни" се харчат за сватба?
Бисери
03.10.2017
2,745 прегледа
Следващ →
Още вицове
В ресторанта. Келнерът се приближава към масата. - Какво ще обичате? - Шишчета. - Чудесно! - Печено пиле. - Прекрасно! - Торта и плодове. - Не е лошо! - Бутилка вино. - Добре! Съжалявам, но имаме само картофени кюфтета и чай… - Но защо не казахте веднага? - Знаете ли, толкова красиво се изразявахте…
Един имал проблем с компютъра си, извикал техник, който натиснал няколко клавиша и бързо възстановил машината. - Какво не му беше наред? - попитал собственикът. - Грешка тип ID ten T- отвърнал компютърджията. - Нищо не разбирам, каква е тази грешка? - Напиши я на един лист и ще ти стане ясно- посъветвал го техникът. Онзи послушал и получил... I D 1 0 T
Закуската на първи януари - таблетка аспирин и активен въглен;-)
Питат генерал Никола Николов: - Защо се оплаквахте чак, когато почнаха да ви изнудват за 250 000 евро? - До 150 000 ми се струваше справедливо!
Комисия отива в детска психо-клиника. Влиза в една стая: - Това е Мишо, на 10 години - казва главният лекар. - Какво хубаво момче… - възкликва комисията. - Как се казваш? - Не знам - крещи момчето. - А на колко си години? - Оставете ме на мира! - пак крещи той. - Докторе, на момчето му потече кръв от носа, трябва да се спре… Ще дойдем пак след година, за да проверим! Дошли след половин година. - Момченце, как се казваш? - Мишо. - А на колко си години? - На десет. - Докторе, как го постигнахте? - Не знам! - креснал главния лекар. - Какво ви е, докторе? - Оставете ме на мира!