Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един стоял на моста на Дунава. Искал да се самоубие като се хвърли в реката. Човек до него го убеждава: - Недей, животът е пред теб! Помисли за жена си! - Ъ! Тя не ме обича. - Тогава за децата си! - Ами, те не са от мен. - отговорил апатично депресарът. - Помисли за хубавите неща! Ето, в събота има мач на "Дунав"! - направил последен отчаян опит да го вразуми другият. - Ама, аз не съм от Дунав. - Скачай тогава, да ти е*а майката!
Спортни 3,919 прегледа
Следващ →

Още вицове

След бурна любовна нощ: -Скъпи, аз съм болна от СПИН. -И аз! -Но аз се пошегувах... -Вече няма да се шегуваш! Треньорът на ЦСКА говори с възпитаниците си преди мача с Левски: - Днес е рожденият ми ден и най-добрият подарък, който можете да ми направите, е една победа тази вечер. - Сори, тренер, да беше казал по-рано, вече ти купихме вратовръзка. Жена при доктор: - Докторе, всичко ме дразни, ама абсолютно всичко!!! Помогнете... - Опитахте ли секс? Понякога помага... - Секс ли? - попитала - Какво е това? - Ами сега ще ви покажа... Съблечете се... И започнал да я чука. След 1-2 минути мацката вика: - Пич, или го изкарвай, или го вкарвай, че с това "напред-назад" направо ми скъса нервите!!! На 15ти септември, в кварталната книжарница царяло оживление, първолаците и родителите им радостно купували нещата необходими за училище. Но цял ден пред книжарничката стояло едно дете, което гледало с тъжен поглед витрината на магазина, детето било с фланелка на Левски, разбира се 9ти номер, на гърба му пишело "Гонзо". В края на деня продавачът се смилил над бедното дете и го поканил в магазина да си избере каквото иска като подарък за първия учебен ден, дали флумастри, боички, книжки за оцветяване, каквото пожелае. Детенцето, което било по-мургаво от децата които преди него били в магазина с влажен поглед и треперещи ръчички посочило какво иска: - Едно лепилце, моля. Мъж едва вмъква в самолета огромен сак и с помощта на стюардесата го качва на мястото за багаж. - Винаги ли носите толкова много ръчен багаж? - пита стюардесата. - Повече никога! - отсича мъжът. - Следващият път аз ще вляза в сака, а нека приятелят ми си купува билет!