Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Знаеш ли, моето куче е станало страшно мързеливо?! - Как така? - Ами преди като искаше да да се разхожда ми носеше нашийника си, а сега ми носи ключовете от колата!
Разни 1,588 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия спира шофьор и му казва: — Превишихте скоростта, напишете обяснение за това на японски. Шофьорът казва: — Ама, аз не знам японски. Позамисля малко и подава талона си с 10 долара в него. Катаджията: — А-а-а, вече си го научил наполовина. Умрях от страх, ти казвам! Аз изобщо нямаше да се кача в това такси, ама нямаше други. Само като видях шофьора и ми настръхна новата прическа за 25 лева. Страшен, ти казвам! А бе... Изглеждаше като човек, дето изсмуква меда директно от пчелите! Докато ме возеше, не гъкна. Половин час до вилата - пълно мълчание и Цеца Величкович до дупка! Едвам издържах. Стигаме на вилата, поглеждам... И какво да видя! Забравила съм си портфейла. Едвам си отворих устата да му кажа. А той нищо не казва. Само слезе от колата и отвори багажника. Извади едно старо одеало, постла го на тревата до колата, стои и ме гледа с един такъв рошав поглед. Изтръпнах! Ама какво правите? - викам - недейте така, моля ви се! Три деца имам. А той ме гледа още по-рошаво и ми вика: - Ти имаш три деца, ама аз имам 30 заека. Късай трева и хвърляй в одеалото! Събират се всички грузински старейшини и решават, че повече не може така да продължава и ще обявят война на Русия. Всички са съгласни без един. Председателят го пита: - Защо не искаш, страх ли те е? - А не, просто се чудя как ще ги погребем тези 100 милиона. - Чух, че депутатите предлагат да се върне смъртното наказание в България? - А нима е отменено? Размерът на минималната пенсията - това си е живо смъртно наказание. Един е в болницата в заразно отделение безнадеждно болен от рядко щастие. Идва доктора и го пита, какво мога да направя за теб като последно желание, а той отговаря : -Докторе пиши, че съм умрял от спин! -Защо, пита доктора? -Ами да ме помнят, че съм умрял като еб*ч а не като дрисльо..!