Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама пияници си вървели в гората. Вървят си и виждат един манастир. Единия пита другия - Абе-ее-е Пее-е-шш--оо, дай да питаме за оная работа?! - Коя бе? - За монахинята! Влезли в манастира и единия пита монахиня стояла на вратата. - Извинете имате ли монахиня висока 1.60 Монахинята отговаря. - Нямаме ! Пияницата продължава. - А по ниска имате ли ? - Нямаме! - А още по ниска 1 метър висока? - Казах ви нямаме! Нямаме висока 1.60 пак ще имаме 1 метър! - Ядосана монахинята - Абеее Пеш-шооо, май сме ебали пингвин!
Пиянски 2,030 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си споделят интимни тайни: - Можеш ли да си представиш, моичкият вчера ми заяви, че би искал да го прави с две наведнъж... - Е, случва се... Много мъже си мечтаят за такива работи. А ти какво му каза? - Какво да му кажа - викам, защо ти трябва да огорчаваш не една, а две жени наведнъж... - Не бях пиян - оправдава се шофьор в съда. - Бях само малко пийнал. - А-а-а, това е друго нещо значи, - казал съдията. - Тогава ви осъждам не на тридесет дни, а само на един месец. Двама си говорят относно ЗЕС (Закона за електронните съобщения): - Добре де, щом ще следят мейлите - кой с кой си пише, тогава излиза, че за да не ти нарушат правата, трябва да си пишем хартиени писма, тях нали не ги следят? - А кой ти каза, че не го правят :)?! Историчката: - Когато пазите тишина, свършвам по-бързо... В един африкански град се провеждали избори. Управляващите почнали да раздават банани. - Айде стига с тия български номера бе! - надала вой опозицията...