Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
За съдебното заседание писмено е призован свидетел.Призовката се връща в съда със забележка:"Свеидетелят е умрял."Без да обръща внимание на това,секретарят изпраща втора призовка.Тя пристига обратно със следния текст:"Свидетелят все още е мъртъв."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Генко взима на лов и жена си. Специално за целта й е взел ловен костюм. Жена му мисли, че рогата на шапката са много сладки.
Семейни
03.10.2017
3,389 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо в Ямайка има толкова малко лекоатлети? - Понеже не могат да им обяснят, че ганджата е допинг!
Момиче пита своя любим: - Скъпи, къде ще направим нашата сватба? - Във фотошоп.
- Татко, защо хората се сърдят на този? - Защото хвърли камък на съдията. - Но той не улучи? - Затова му се сърдят!
Няколко коня стоят в конюшнята, кльопат си овеса и разговарят. Единият казва: - Не че се хваля, но аз съм участвал в 20 състезания и съм спечелил 10 от тях! Друг долага: - И аз не искам да се хваля, но от 25 състезания съм спечелил 20! Трети: - А пък аз от 30, съм спечелил 28! Покрай тях минава хрътка и се обажда: - Абе, не че се хваля, но от 38 състезания, в които съм участвала, съм спечелила 37! Конете опулват зъркели и единият казва: - Ха - говорящо куче!
Влиза мутра в кръчма и се настанява до едно джудже. -ЕДНА ВОДКА МОЛЯ - поръчал мутрата със дебелия си глас. -Една водка и за мене моля - казало джуджето със пискливото си гласче. Мутрата ударила водката на екс и джуджето веднага след него също на екс изпило водката. -ЕДНА ГОЛЯМА ВОДКА МОЛЯ. -И за мене една голяма водка. Мутрата пак пил на екс и джуджето също пило на екс. Ядосал се мутрата: -ДАЙ МИ ЕДНА ДВОЙНА ГОЛЯМА ВОДКА БЕ! -И на мене една двойна голяма водка! Пили пак на екс, и мутрата се почудил: -АБЕ ДЖУДЖЕНЦЕ КОЛКО КИЛА СИ БЕ? -120! -120??!! ВЕРНО ЛИ БЕ? БЕЗ ТАШАК? -Не бе, без ташак съм 20!