Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Генко взима на лов и жена си. Специално за целта й е взел ловен костюм. Жена му мисли, че рогата на шапката са много сладки.
Семейни 3,389 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо в Ямайка има толкова малко лекоатлети? - Понеже не могат да им обяснят, че ганджата е допинг! Момиче пита своя любим: - Скъпи, къде ще направим нашата сватба? - Във фотошоп. - Татко, защо хората се сърдят на този? - Защото хвърли камък на съдията. - Но той не улучи? - Затова му се сърдят! Няколко коня стоят в конюшнята, кльопат си овеса и разговарят. Единият казва: - Не че се хваля, но аз съм участвал в 20 състезания и съм спечелил 10 от тях! Друг долага: - И аз не искам да се хваля, но от 25 състезания съм спечелил 20! Трети: - А пък аз от 30, съм спечелил 28! Покрай тях минава хрътка и се обажда: - Абе, не че се хваля, но от 38 състезания, в които съм участвала, съм спечелила 37! Конете опулват зъркели и единият казва: - Ха - говорящо куче! Влиза мутра в кръчма и се настанява до едно джудже. -ЕДНА ВОДКА МОЛЯ - поръчал мутрата със дебелия си глас. -Една водка и за мене моля - казало джуджето със пискливото си гласче. Мутрата ударила водката на екс и джуджето веднага след него също на екс изпило водката. -ЕДНА ГОЛЯМА ВОДКА МОЛЯ. -И за мене една голяма водка. Мутрата пак пил на екс и джуджето също пило на екс. Ядосал се мутрата: -ДАЙ МИ ЕДНА ДВОЙНА ГОЛЯМА ВОДКА БЕ! -И на мене една двойна голяма водка! Пили пак на екс, и мутрата се почудил: -АБЕ ДЖУДЖЕНЦЕ КОЛКО КИЛА СИ БЕ? -120! -120??!! ВЕРНО ЛИ БЕ? БЕЗ ТАШАК? -Не бе, без ташак съм 20!