Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж си пътувал във влака със много монахини. Харесал едната от тях и попитал кондуктора за нея, но той му отговорил: - А, недей така, те са божи жени, не може. Ще ти кажа само, че ще слязат на следващата спирка. На спирката те наистина слезли и след тях тръгнал и мъжът, изпреварил ги и се качил на едно дърво. Гледа задават се монахините, а неговата изостава. Наметнал си един чаршаф и скочил до нея: - Аз съм ангел и искам да те позная! - Но аз съм божа жена, не може! - Аз съм ангел, слушай ме! - Добре, ти говориш от името на бог, но само отзад, за да не разберат другите от манастира. Познал я отзад, махнал си чаршафа и казал: - МуУааахахахахаха аз не съм ангел! Монахинята си махнала расото: - Муаааахахахахах а аз съм кондуктора!
Разни 1,992 прегледа
Следващ →

Още вицове

На един самотен остров канибалите се пекат картофи в жаравата... В резултат на самолетна катастрофа г-н Божков попада на въпросният остров и бива пленен. Вожда ахва при вида му, хваща двама от племето и им казва: - От 40 години не съм виждал такъв екземпляр. Искам като го вържете на шиша да го въртите много, ама много бавно, за да се изпече добре! Аз отивам да събера племето и се връщам да пируваме! След два часа вожда и племето пристигат и виждат как единия "пекар" е припаднал от умора, а другия върти шиша с всички сили. - Кретени, идиоти, нали ви казах да въртите шиша много, ама много бавно! - разкрещял се вождът. - Не може, шефе - отвърнал изпотения, въртящ шиша канибал - краде от картофите! Двама приятели си говорят за жените си и единия вика: - Не мога да ги разбера тия жени! Моята помни на коя дата сме се запознали, къде сме се срещнали, какво съм й казал аз, какво ми е казала тя, в кое кафе сме отишли на първата среща и не можеш да си представиш какви неща още! А аз, братче, нищо от това не си спомням! Другият помислил и казал: - Виж какво! Ти помниш ли, когато хвана първия си голям шаран? - Е как да не помня! Беше на язовир Доспат, бяхме отишли петък вечер, 12 април преди 5 години. Петък през нощта нищо не ми клъвна! Чак неделя сутринта видях, че се е закачил, вадих го един час - беше 5 кг! Накрая Пешо влезе с ботушите да го вади с кепчето, щото оня се мяташе така здраво, че мислех, че ще ми изкубне въдицата от ръцете... - А мислиш ли, че шарана помни? В чужбина хората си слагат обезопасителния колан с мисълта - ами ако се случи катастрофа? В България хората си слагат колана, мислейки - ами ако се случат катаджии?! - Господине, защо сте ме натиснали все едно съм жена ви? - Да натисна жената? Хм, това е идея! Погледнала се една зебра в огледалото и си рекла: - Я. Ама и живота е бил, като мене! Черно - бяло, черно - бяло. И накрая - дупе.