Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Стои момиче пред казармата и плаче. - Какво става? В армията ли ти взеха момчето? - Да. И петимата.
Разни 1,902 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпа искаш ли да прекараме един незабравим уикенд? - Да скъпи. - Добре, ще се видим чак в понеделник... Турист отива в Южна Африка. Решава да отиде на кино. Нарежда се на опашката пред касата, а там - само негри. По едно време един му казва: - Ама ти май не си тукашен, а? - Да, защо? - Тук е ЮАР, момче! Белите не се редят на опашки, направо влизат в салона. Влязъл туристът направо на партера. Един отгоре му извикал: - Ей, ама ти май не си оттука, а? - Да, как разбрахте? - Че тук никой бял не седи долу. Всички бели са на балкона, долу са негрите. Качил се нашия горе, филмът започнал. По едно време попитал съседа си: - Извинете, къде е тоалетната? - Ей, ама ти май не си оттука, а? Тук няма тоалетни. Всеки пикае през парапета долу, върху главите на негрите. Срам не срам, събул нашия човек панталоните и започнал да пуска вода на главите на черните. По едно време отдолу се чул гневен вик: - Ей, да не съм само аз негър тука бе? Че разклати го малко! Трима приятели излизат от кръчмата и бъркайки пътя с ЖП линия коментират помежду си. Първия: - Напоследак, брато(хлъц), страшно много се излагаме с тия икономии. Е по тва стълбище, каде се катериме, така са икономисали стълбите, че от една не моа се докопам до друга!!! Вторият: - Ти си добре, че използваш стълби... аз употрбляям парапет! Него така са го орезали, че като се подпра веднага се "джорна" у земята!!! Третият: - Няма страшно, тайфичката, ей го асансьорчето!!! Пуши, свети, свири - ша ни дигне и тримата!! Една журналистка я пратили да интервюира някакви овчари, свидетели на НЛО. Между другото станало дума че живеят сами в планината по 7-8 месеца без да виждат други хора. Журналистката ги попитала: - А как издържате без жени толкова време? Овчарите я наобиколили, а единият подхилквайки се казал: - Ами казваме че сме видели НЛО, че да ни изпратят някоя журналистка. Младеж предлага брак на приятелката си, която категорично му отказва. Той: - Добре, ако не се ожениш за мен ще се обеся на дървото пред дома ви. - Оооо, я стига моля ти се, знаеш татко как мрази да висиш пред вратата.