Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Попитали Радио Ереван: - Как спечелихте войната с немците? Отговор: - Спечели я великата руска зима, великата руска кал и това, че немците не знаеха да правят водка.
Радио Ереван 3,532 прегледа
Следващ →

Още вицове

В моргата се провежда практично занятие "Дисекция на труп". Професорът разпределя на кой студент коя част от трупа се пада. На един - крак, на друг - бъбрек и т.н., а пениса се паднал на една студентка. Професора ръководи занятието и казва : - Колеги, направете напречен разрез. След 10 минути казва: - А сега колеги - надлъжен разез. Наблюдавайте и си водете бележки. Минава професора и проверява работата на студентите, като стигнал при тази, на която се паднал члена, се хванал за главата. Студентката разпарчетосала горкия пенис на кайма. Професора я погледнал учудено, а тя му казала: - Ми то, професоре, търсих, търсих, ама така и не успях да му намеря кокалчето, дето го държи надървен.... Влиза Генко в един магазин за музика и филми. Веднаго го посрещат усмихната продавачка: - Здравейте! Нещо да ви помогна? Генко: - Не, благодаря! Просто гледам какви ли още торенти да изтегля... Привечер шофьор карал с превишена скорост по магистралата, когато видял, че го настига полицейски автомобил. Известно време се опитвал да избяга от преследвача си, но след като вдигнал двеста километра в час и не успял да се откачи, разбрал, че е изгубил, и спрял. Полицаят слязъл от колата си. - Гледай сега, приятел - казал той. - Днес прекарах кофти ден и единственото ми желание е да се прибера вкъщи при жена си и децата си. Затова, ако измислиш сериозно основание, поради което си вдигнал двеста, ще те пусна. Шофьорът се замислил за миг. - Преди три седмици жена ми избяга с ченге. Когато те видях в огледалото, помислих, че си онзи полицай и се опитваш да ми я върнеш... Като бях по-възрастен, често си играех с машини на времето. - Алооо!!! Полицията ли е? Пред блок 205 има убииство. И още едно, и още едно!!! По дяволите как се спира тоя автомат!!!