Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Питали една блондинка: - Как се казваш? - Моника без "в". - Но "Моника" не се пише с "в". - Ами нали това ви казвам!
Блондинки 3,057 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си говорят: - Свекърва ми прикрива всички мои изневери. Надява се, че все ще отида при някой друг завинаги... Гарсониера. В кухнята спи тъщата, а в стаята - зетят и дъщерята. Мъжът се присламчва до жената и тихичко шепне: - Айде! - Ми неудобно ми е, мама може да чуе. - Абе хайде да го направим... Разнася се ритмично скърцане. След известно време се чува вик "Ой, мамичко!"... Майката се обажда от кухнята: - Какво има, дъще? - А, нищо, само да ти кажа да купиш един хляб утре... Тъщата лежи в тъмното и си мисли:"Откъде го намери тоя гладник дъщеря ми. Шести хляб за една вечер ми поръчват...". Изяденото куче не хапе(корейска поговорка). Ваньо Танов се разплакал от радост за операция "Митница"... Човек не може да яде осем часа, не може да пие осем часа, не може даправи любов осем часа. Единственото, което човек може да прави осем часа - това е РАБОТАТА!