Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кръчма. На стената - табелка: Не плюйте под масите! И там има хора!
Разни 1,541 прегледа
Следващ →

Още вицове

През седемдесетте години, на децата се обясняваше, че LED е малък компопент, който свети като светулка. В днешно време, на децата се обяснява, че светулката е малък компопент, който свети като LED. Едно момченце на плажа пита майка си: - Мамо, мамо, защо някои какички имат голямо горнище , а други малко? - Защото, тези с големи горнища са простачки, а такива като майка ти с малко, са интелигентни. След малко момченцето пита пак: - Мамо, мамо, защо някои батковци са с голям бански, а други с малък? - Защото, тези с големи бански са простаци, а такива като баща ти, с малък,са интелигентни. След малко момченцето идва при майка си и казва: -Мамо, мамо, пък татко седи до една простачка, и колкото повече седи по-голям простак става. Надпис на подиума: "Не хранете манекенките!" Харесваха й само непиещи мъже, а я харесваха само пияни. Въпрос: Кой са най-добрите мерки за една жена? Отговор: 90/100/40: На 90 години, със 100 000 долара в банковата сметка и с 40 градуса температура.