Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Съпруга пита мъжа си пияница: - Вчера оставих в хладилника две бутилки водка, защо сега е една? - Не съм я видял...
Пиянски 1,799 прегледа
Следващ →

Още вицове

Mили графе, всяка вечер когато се качвам на ку- лата на нашия замък, минутите на тиха умо- ра, ти знаеш как чакам да се изпра- ви пред мен раздавача, но мислите ми са напра- зни, и ти така ако ме измъчваш помни, че ти пи- ша за последен път. Писмо от твоя Ани- чка няма да видиш, а ще останеш с ху- бавите спомени с хубавата снимка мо- я в ръка. а сега прочети през ред Баща и син се прибират от зоологическата градина . Детето веднага тича при майка си и й казва: - Мамо, мамо! В зоологическата градина видяхме, че между краката на слона виси нещо. Татко каза че е нещо. - Ти сега иди и кажи на баща си че межу неговите крака виси "нещо", а между крата на слона виси каквото трябва. На грузинец му се приискало да чука мъж. Влязъл в една уличка, сложил на земята десетдоларова банкнота и се скрил в сянката. Гледа приближава се украинец и вижда доларите. Оглежда се наляво, надясно, слага ръка на задника си навежда се и ги взима. "Хитър е!" - мисли си грузинецът. Отива залага нови десет долара и пак се скрива в сянката. Приближава се руснак и с незабележимо движение взима доларите, даже без да се спре. "Ловък е!" - мисли си грузинецът. След това залага нови десетдолара и пак се скрива. Приближава се друг грузинец. Погледнал доларите, ритнал ги нанякъде и отминъл без да ги вземе. "Горд е!" - помислил си грузинецът. Отишъл да си вземе доларите, навел се... "И КОВА-А-АРЕН!!!" Един цар имал три дъщери. Решил да ги омъжи и им дал по един лък и една стрела, и им казал: -В което царство падне стрелата, там ще се омъжите! Най-голямата стреляла, стрелата паднала в Златното царство с прекрасен принц, в двореца всичко било от злато. Омъжила се там. Средната сестра стреляла, стрелата паднала в Сребърното царство с прекрасен принц. В двореца всичко било от сребро. Омъжила се и тя. Най-малката стреляла, стрелата паднала в едно блато. Търсила я тя и накрая я намерила в устата на един жабок. Била чувала за принца превърнат в жабок от зла вещица и решила , че е той. Навела се да го целуне и да развали магията, но не се получило нищо, целунала го пак -нищо, целунала го трети път и пак нямало резултат. Тогава жабокът проговорил с човешки глас: -С целуване не става, май ще трябва да ми духаш! ! ! Най-великите ни изживявания са нашите най-тихи мигове. Фр. Ницше