Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Бай Славчо пуши с колега. Славчо: - Абе ще взема да откажа пушенето... Вчера толкова лошо ми стана, направо не мога да ти опиша. - А ще зарежеш ли и пиенето? - Не, не ми беше чак толкова лошо.
Семейни 3,369 прегледа
Следващ →

Още вицове

Любовно ложе. ТОЙ я целуна по устните. Първо по лявата, после по дясната... Карл Маркс завършил комунистическия манифест с думите: "Пролетарии от всички страни обединявайте се: сборен пункт Западна Германия....." Върви си вълка из гората и гледа заека се задава тичайки и си вика : - Едно, три, едно, три ... - Абе заек, защо викаш едно, три бе? - Толкова ми се чука, че две не виждам. Мъж отива на гости при сестра си. На вратата го посрещат племенниците му: - Чичо, чичо, донесе ли ни бонбони? - Знаете ли, дечица, шоколадови бонбони нямаше, а карамелени не исках да ви купувам. След една седмица чичото идва отново. - Чичо, чичо, донесе ли ни бонбони? - Не, дечица. Шоколадовите бяха свършили, а карамелени не исках да ви купувам. - Нищо, чичо, следващият път ни купи карамелени, ние и на такива сме съгласни... - Какво!!!! Това не може да се случи никога!!!! Докато чичо ви е жив, вие сте длъжни да ядете само шоколадови бонбони.... Поляк влиза в църква и казва на свещеника: - Отче, сгреших... - Изповядай греха си, чадо... - Измамих евеин, отче... - Чадо, това не е грях - това е чудо...