Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж след секса почнал да се оплаква: -Скъпа, писна вече ми да бъда втора цигулка. Жената го погледнала хладнокръвно и му отговорила: -На теб ти е писнало да бъдеш втора цигулка? Ти се радвай, че си още въобще във оркестъра.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- При нас входът в платен. - А има ли нещо безплатно вътре? - Да, изхода.
Разни
03.10.2017
1,671 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една вечер един мъж бил на кръчма с приятели. Напил се, закаснял, забравил, че има жена и деца. Запознал се готино маце, свалял й звезди, убедил я да правят секс. Щастлив и доволен от това завоевание: - ’Ща карам вкъщи - казал той и тръгнал да я води. Пристигнали, качили си, отворил вратата, а насреща - жена му го чака. Обезумяла от гледката. Без да се притеснява от пламъците в очите й, той само й отговорил: - Шшш.ттт... скъпа, сега ако си мой човк, ще кажеш, че си ми сестра.
Това не е национален отбор, а национална трагедия...
В съда се разглежда дело. - С какво са ви оскърбили тези господа, мадам? Ако се не лъжа, единият от тях, както показват материалите по делото, е ваш зет, а другият ви е спасил живота. - Всичко това е вярно, господин съдия, но за благодарност зетят даде на спасителя ми 50 цента. - Разбирам. А другият с какво се е провинил? - Като разбра, че съм тъщата, даде на зет ми 1 долар за компенсация!
Питат старшина: - Работите ли? - Да не съм работник, че да работя! - Значи служите? - Да не съм куче, че да служа? - Тогава с какво се занимавате? - Аз съм военен. Чакам война!
- Кога разбираш, че си зарибен по facebook? - Когато преминаваш от обвързан в необвързан преди да си казал на гаджето си, че късаш с него.