Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вчера отидох пиян на работа, днес махмурлия. Никакви упреци нямаше, не ме изгониха, а и впрочем кой ще ме изгони - аз съм шефа.
Бисери 3,747 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тираджия качва стопаджйка, решили да се изчукат. Сприял на едно нанадолниште мераклията и започнал, след малко някой го потупал по рамото: - Кво правиш бе човек. Т.: - Оооправиам си съединителя! Н.: - По-добре си оправи спирачките бе, виж къде ти замина тира. - Нещо не те виждам с блондинката, с която се срещаше по-рано? - Тя се омъжи... - За кого? - За мен.... Имитатор на животински гласове казва на зрителите в залата: - Хиляда долара на онзи, който назове животно, което да не мога да имитирам! От тълпата се чул глас: - Какво ще кажете за цаца в доматен сос? Дяволът хванал един българин, руснак и американец. Казал им: - Донесете по едно оръжие от родината си! Донесли си те... дяволът продължил: - А сега, който успее да си го навре отзад го пускам. Който не успее отива директно в ада! Първи е българинът. Взел си е малко пистолетче. С малко зор успява. Идва ред на руснакът - той е взел Калашник - напъхал го е половината и ту плачел, ту се смеел... Дяволът се доближил до него гледайки го много странно и попитал с недоумение: - Добре де, разбирам защо плачеш - боли те, а защо се смееш?! Руснакът му отговорил веднага: - Защото американецът идва с танк! В автобуса: - Госпожице, вие вероятно сте стриптизьорка? - Да, как познахте. - Държите се за дръжката с крак.