Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Видях дневника ви да минава oт тук! /час по психология в 119 СОУ Ак. Михаил Арнаудов/
Любими Герои 3,155 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви си по улицата един студент и си подритва една баничка. По едно време до него дошло едно цигане и казало: - Бате, батееее! Недей я рита, бе! Дай да я изям. Студента му казал да се разкара и продължил да си подритва баничката, а цигането пак: - Бате, батеее! Недей, бе . . . Гладен съм. Дай да я изям, бе моля те! Тогава студента се навел и му прошепнал на ухото: - Изчакай да я заритам до ъгъла и там ще си я разделим. Мечо-Пух казва на прасчо: - Прасчо, вчера те сънувах в един ресторант. Прасчо: - Сам ли бях? Пух: -Не, с гарнитура. Габровец отива в магазина и пита: - Колко струва тази кутия бонбони? - Ще ви дам и двете за 25 лева. - А само едната? - 15. - Добре, тогава ще взема другата. Един педал решил да става мъж. Казал си:"Никаква педарестия вече. Взел два пистолета и щял да става мъж, като обира хората. Скрил се зад една къща и чакал жертви. Задал се един добре пийнал мъж и нашият скочил: -Давай парите -Хвани ме зззза куура бе... Педала: Дръж пистолета! - Тате, тази Мургина дето я осъдиха от нас мургавите ли се е учила да лъже? - пита циганчето.