Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По време на преустройството в Държавна сигурност имат партийно събрание. Партийният секретар след пламенна реч речи призовава всички да разкриват недостатъци, да критикуват и т.н. Става млад лейтенант: - Другари! Срамота е да гледа човек, как жената и тъщата на нашия генерал използват служебния му автомобил за покупки по магазините! На следващия ден генералът вика лейтенанта: - Много ни хареса вчерашната ви реч, вие сте смел човек, за това решихме да ви направим наш резидент в Зимбабве. - Благодаря, другарю генерал, но жена ми е млада, а и не знам местния език. - Ние всичко сме предвидили: по сценарий вие сте глухоням, за това ще ви отрежем езика.
Политически 3,610 прегледа
Следващ →

Още вицове

В елитен ресторант. - Келнер! В специалната ми супа има муха!!! - Виждате ли, при нас даже мухите са гурмета! Мисълта ми пак се блъска отчаяно в главата, търсейки мозък. Бисери: Момичета, запомнете - само свирката спира времето! В час по баскетбол в НСА - Кой ще ми обясни разликата на различните постановки при свирене на обой? Мълчание - Ама, че сте тъпи! Всеизвестно е, че при италианскта школа са го лапали целия, а при френската - до половината, с треперещ език! Учител по инструментознание в музикална гимназия - Ако бяхтe наблизо щяхте да видите как се върти сопол около врат Учител по немски език, 31 СУЧЕМ, към ученици тичащи по коридора - Говорим изглежда за стил, който вие не познавате! То не е като "води ме в квартална кръчма... пий се... сбий се..." Това е френска поезия, колеги! Г-н Карагеоргиев, преподавател по френски език в НБУ-Албена -Кириле, така свикнах с присъствието ти по изпитите, че ако те пусна страшно ще ми липсваш... Учителски Искам да съм шампион,но не за медал,слава и пари,а за да дам едно истинско интервю. - Как се почуствахте като разбрахте,че сте шампион? - Сереше ми се, ама трябваше да се усмихвам. - Вълнувахте ли се преди състезанието? - Естествено, като ме няма не знам дали баджанака ще събере хора за клането на прасето. - На какво дължите успеха си? - Тренерът ми стопяваше лагерите. - Кое ви подкрепяше? - Ми дават разни хапчета, де да знам какви,казват че са витамини. -Кого искате да поздравите? - Баджанак, да си взема медала и идвам,трябва да е останало от прасето и виното! За да разнообразя своя нощен живот, понякога се будя.