Двама борци отиват при шефа си, и му водят едно пингвинче:
- Шефе, какво да го правим?
- А бе, толкова работи са ми на главата - сметки, тука с един за два гаража трябва да се разправяме, а вие с пингвинче ще ме занимавате!
- Шефе, ама не може така да го оставим пингвинчето.
- Вижте, заведете го в зоологическата градина, там му е мястото. И ми се махайте от главата.
След няколко часа борците пристигат пак с пингвинчето. Шефа им крещи:
- Аз казах ли ви да ми се разкарате от главата с това пингвинче?! Не го ли заведохте в зоологическата градина?
- Да, шефе, заведохме го! Много му хареса! Сега го водим на кино.
Обсъжда се какво е това "секс":
Лекарят:
- Това е болестно състояние - желателен е постелен режим.
Профсъюзният деец:
- Сексът е труд - изразходва се енергия.
Интелигентът:
- Това е изкуство - вижте какви гримаси, какви стонове!
Полицаят:
- Изкуството е за пред всички, защо тези, които правят секс се крият? Това е афера!
Юристът:
- Защо афера, щом и двете страни са доволни? Това е сделка.
Бизнесменът:
- Каква ти сделка - влагаш повече, вадиш по-малко? Това е наука!
Професорът:
- Що за наука е това, което студентите могат, а аз не мога? Това е война, борба между двама души!
Военният:
- Каква е тази война, когато едната страна през цялото време атакува, а другата страна не се брани? Отгоре на всичко, накрая атакуващия пада като убит! Сексът, това е политика - управляващите атакуват, народа е беззащитен! Но политиците да не забравят за накрая!